Dodaj ogłoszenie

Turystyka wiejska, Lubelskie, Chełm

Podziel się:
 

Turystyka wiejska

Cena: 0.00 PLN
 
 

Turystyka wiejska

Działalność agroturystyczna - nowy pomysł na siebie!
Uwaga: poszukujemy osób aktywnych, które nie boją się wyzwań i chcą pokazać innym piękno miejsc w których mieszkają. W dwa lata możecie uzyskać tytuł technika turystyki wiejskiej. Dzięki wykorzystaniu walorów przyrody, krajobrazu i kultury, zawód ten pozwoli na planowanie i organizowanie pobytu turystom na obszarach wiejskich, organizację i wykonywanie prac w gospodarstwie rolnym, prowadzenia własnej działalności gospodarczej, prowadzenia gospodarstwa rolnego lub agroturystycznego.
Klikamy i zapisujemy się na zajęcia: http://www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online- takiej opcji nie można odpuścić!


Jako TECHNIK TURYSTYKI WIEJSKIEJ możesz samodzielnie prowadzić biuro obsługi ruchu turystycznego na wsi, gospodarstwo agroturystyczne, ekologiczne gospodarstwo rolne, możesz podejmować pracę w instytucjach związanych z turystyką wiejską i rolnictwem. Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź do sekretariatu: Chełm, ul. Lwowska 12, deptak, II p. nad Rossmanem.
UWAGA! Rekrutacja trwa !!

Wykształcenie zdobyte na kierunku TECHNIK TURYSTYKI WIEJSKIEJ, umożliwia sięganie po dotacje z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Ogłoszenie wyświetlono 121 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia Podobne wyszukania

Turystyka wiejska

Działalność agroturystyczna - nowy pomysł na siebie! Uwaga: poszukujemy osób aktywnych, które nie boj... Kategoria: Noclegi Agroturystyka
Lubelskie Chełm Dodane: 13-08-2018
Cena: 0.00