Dodaj ogłoszenie

Odwiedź Kraje Nadbałtyckie podczas białych nocy!, Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski

Podziel się:
 

Odwiedź Kraje Nadbałtyckie podczas białych nocy!

Cena: 1995.00 PLN
 
 

Odwiedź Kraje Nadbałtyckie podczas białych nocy!

Zapraszamy na wyprawę na północ, przez Kraje Nadbałtyckie - Litwę, Łotwę i Estonię aż do Finlandii, w czasie kiedy zaczynają się białe noce. Zobaczymy Kowno, Kłajpedę, Mierzeję Kurońską, Lipawę, Rygę, Tallin, Helsinki, Wilno i Troki w terminie od 30 czerwca do 9 lipca 2018- 1995 zł/os.

Dzień 1
Wyjazd z Polski. Przejazd na nocleg do Kowna. Obiadokolacja.

Dzień 2
KOWNO - KŁAJPEDA Od rana zwiedzanie Kowna. W programie: Stare Miasto - Ruiny Zamku, kościół św. Jerzego, rynek, kościół św. Piotra i Pawła, Muzeum Diabłów. Przejazd do Kłajpedy. Po południu zwiedzanie Kłajpedy w formie spaceru. Nocleg w okolicy Kłajpedy. Obiadokolacja.

Dzień 3
MIERZEJA KUROŃSKA Przeprawa do Mierzei Kurońskiej, należącej do Światowego Dziedzictwa UNESCO, pobyt w Nidzie oraz Juodkrante. Wypoczynek nad morzem Bałtyckim. Powrót na nocleg. Obiadokolacja.

Dzień 4
LIPAWA Przejazd do Lipawy. Zwiedzanie miasta: katedra św. Józefa, kościół św. Trójcy, hala targowa (z zewnątrz), kościół św. Anny, spacer po mieście. Przejazd na nocleg w okolicach Rygi. Obiadokolacja.

Dzień 5
RYGA Przejazd do Rygi. Zwiedzanie: Starówka, katedra luterańska, Katedra Katolicka, Ratusz. Przejazd na 3 nocleg do Tallina. Obiadokolacja.

Dzień 6
TALLIN Zwiedzanie miasta: Stare i Nowe Miasto. (min. mury obronne z basztami, wieżami, Zamek, sobór Aleksandra Newskiego, katedra, Wielka Gildia, Rynek i Ratusz). Obiadokolacja.

Dzień 7
HELSINKI Przeprawa promowa do Helsinek, stolicy Finlandii. Zwiedzanie miasta: Plac Targowy, Pałac Prezydencki, Senat, katedra, Uniwersytet, pomnik Aleksandra II, kościół w Skale. Powrót do Tallina. Obiadokolacja.

Dzień 8
Transfer z Tallina do Wilna. Przejazd na nocleg do Wilna.

Dzień 9
WILNO Zwiedzanie Wilna: kościół św. Pawła i Piotra, Cmentarz na Antokolu, Cmentarz na Rosie, Góra Trzech Krzyży, katedra św. Stanisława z kaplicą św. Kazimierza, Uniwersytet, kaplica Matki Boskiej Ostrobramskiej, pomnik Adama Mickiewicza. Obiadokolacja.

Dzień 10
TROKI Przejazd do Trok. Krótkie zwiedzanie miasta. M.in.: zamek na wyspie. Powrót do Polski. Zakończenie wycieczki.
UWAGA - KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE

Cena zawiera
- 9 noclegów w hotelach klasy turystycznej 2*/3* (Kowno x 1, Kłajpeda x 2, Ryga x 1, Tallin x 3, Wilno x 2). Pokoje 2 i 3 os. z łazienkami. Gwarantowane miejsce w pokoju 1 osobowym dodatkowo płatne.
- Śniadania kontynentalne (9). Pakiet 9 obiadokolacji za obowiązkową dopłatą. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
- Przejazd komfortowym autokarem wyposażonym w klimatyzację, barek, DVD i WC. W autokarze kawa, herbata, napoje dostępne za złotówki.
- Ubezpieczenie KL do 15 000 EUR, NW i bagaż do 1000 zł.
- Opieka pilota
DOPŁATA OBOWIĄZKOWA

- pakiet 9 obiadokolacji
360 PLN/os
- Każdy z uczestników zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 10 zł/os. tytułem składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Sprawdź teraz dostępność wolnych miejsc, tel.33-8530733 ,mob.881454500 lub 535100544.
http://www.family-tour.pl./

Lokalizacja:
Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
Dodano: 30.04.2018
ID ogłoszenia: 1242389 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 113 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia Podobne wyszukania

Odwiedź Kraje Nadbałtyckie podczas białych nocy!

Zapraszamy na wyprawę na północ, przez Kraje Nadbałtyckie - Litwę, Łotwę i Estonię aż do Finlandii, w cza... Kategoria: Wycieczki - Wczasy Wycieczki objazdowe
Świętokrzyskie Ostrowiec Świętokrzyski Dodane: 30-04-2018
Cena: 1995.00