Dodaj ogłoszenie

MINDFULNESS – SZTUKA UWAŻNOŚCI I ŚCIEŻKA DO WOLNOŚCI OD STRESU, Małopolskie, Kraków

Podziel się:
 

MINDFULNESS – SZTUKA UWAŻNOŚCI I ŚCIEŻKA DO WOLNOŚCI OD STRESU

Cena: 0.00 PLN
 
 

MINDFULNESS – SZTUKA UWAŻNOŚCI I ŚCIEŻKA DO WOLNOŚCI OD STRESU

Serdecznie zapraszamy na niezwykłe wydarzenie!

W środę 27 marca o godzinie 18:00 w krakowskim Kijów Centrum odbędzie się wyjątkowe spotkanie z uznanym na świecie autorytetem w dziedzinie jogi i medytacji – Balakhilya das.

MINDFULNESS – SZTUKA UWAŻNOŚCI I ŚCIEŻKA DO WOLNOŚCI OD STRESU

Kiedy ostatnio miałeś czas, żeby zapytać się samego siebie, jak JA się mam? Czy wszystko ze mną w porządku, czy żyję szczęśliwym życiem, czy mam czas dla SIEBIE? Kiedy ostatnio miałeś czas, żeby odprężyć się, wziąć głęboki oddech i znaleźć chwilę by posłuchać śpiewu ptaków i szumu wiatru, spojrzeć w niebo. Kiedy ostatnio miałeś czas, żeby spojrzeć wewnątrz siebie i przeanalizować swoje emocje i zrobić wewnętrzny remanent? Zadać pytanie, kim jestem i po co to wszystko robię?

Mindfulness to sztuka przeżywania życia w uważny, troskliwy i świadomy sposób. Jest to sztuka bardzo wyjątkowa. Sztuka odnajdowania samego siebie w chwili obecnej i radzenia sobie z emocjami i stresem, które nas spotykają. Dotychczas technika ta była jedynie domeną joginów, ale dziś sztuka ta dostępna jest dla każdego.

GDZIE JESTEM I DOKĄD BIEGNĘ?

Tak często biegniemy pędem przez nasze życie, gonimy najpierw za edukacją, później za dobrą pracą, karierą, materialnym dobrobytem dla naszej rodziny. Wspinamy się na wyżyny naszych możliwości, aby doścignąć cele niedoścignione. Dorównać innym osiągnięciami, stanowiskami i prestiżem. Ale nazbyt często zapominamy o samym sobie. O tym, kim jesteśmy i jakie jest nasze miejsce we wszechświecie, bo jeśli spojrzymy na siebie z szerszej perspektywy, zobaczymy, że często jest ona daleka od tego, co robimy na co dzień.

Minfulness to sztuka przeżywania życia w świadomy sposób. Dzięki technice medytacji Mindfunless jesteśmy bardziej obiektywni, wnikliwi i skoncentrowani na TU i TERAZ.

MINDFULNESS DLA KAŻDEGO

W dzisiejszych czasach medytacja Mindfulness staje się coraz bardziej popularna. Jest już szeroko stosowana przez psychologów i coach’ów, jest obecna na uniwersytetach i w szkołach. Coraz częściej pojawia się na szkoleniach biznesowych w wielkich korporacjach, mając na celu zwiększenie produktywności i wydajności pracowników oraz poprawie ich koncentracji na TU i TERAZ.

Mindfulness nie jest relaksacją, religią czy psychoterapią. Nie jest też sztuką robienia uników przed otaczającymi nas problemami, ani też techniką tłumienia myśli, emocji czy uczuć. Jest raczej wyjściem im naprzeciw, ponieważ uczy jak kontrolować swoje emocje i radzić sobie z życiowym stresem. Daje nam narzędzia, dzięki którym będzie nam po prostu łatwiej żyć.

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat Mindfulness oraz praktycznych ćwiczeń i technik medytacji zapraszamy serdecznie na wykład światowej sławy jogina Balakhilya das.

O WYKŁADOWCY:

Balakhilya das jest uznanym w świecie nauczycielem jogi i medytacji, od ponad 40 lat podróżuje po całym świecie prowadząc seminaria, wykłady, indywidualne spotkania inspirując setki tysięcy ludzi do rozpoczęcia praktyk medytacyjnych.

Przekazywane przez niego nauki sprawdzają się w każdej kulturze i społeczności. Zawierają w sobie ponadczasowe wartości, które pomagają ludziom osiągnąć harmonię i równowagę w życiu.

Balakhilya das swoją wiedzę i doświadczenie opiera na tradycjach sięgających 5000 lat wstecz. Techniki medytacyjne, jak również cała nauka związana z jogą, medytacją czy kwestią reinkarnacji przekazywane są z mistrza na ucznia aż do czasów dzisiejszych przez długą linię nauczycieli znaną jako Brahma Sampradaya.

PRAKTYCZNE INFORMACJE:

Wstęp na wykład jest niebiletowany i bezpłatny - ta wiedza jest darem i zgodnie ze starożytnymi naukami w ten właśnie sposób jest przekazywana od tysięcy lat.

Uwaga!
Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów i rezerwacji, ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność przybycia. Wstęp dla osób powyżej 12 lat.

Wykład będzie w języku angielskim z bezpośrednim tłumaczeniem na język polski.

KIEDY:

środa, 27 marca, godz. 18:00

GDZIE:

Kijów.Centrum
Kraków, Al. Krasińskiego 34

KONTAKT

krakow@mantra.pl 
tel. 575 432 607
FB MedytacjaKrakow

 

Lokalizacja:
Małopolskie, Kraków
Dodano: 05.03.2019
ID ogłoszenia: 1277525 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 131 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia Podobne wyszukania

MINDFULNESS – SZTUKA UWAŻNOŚCI I ŚCIEŻKA DO WOLNOŚCI OD STRESU

Serdecznie zapraszamy na niezwykłe wydarzenie! W środę 27 marca o godzinie 18:00 w krakowskim Kijów Centrum o... Kategoria: Wycieczki - Wczasy Pozostałe
Małopolskie Kraków Dodane: 05-03-2019
Cena: 0.00