Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne.

Jedyny w Polsce ranking restauracji, Łódzkie, Łódź

Podziel się:
 

Jedyny w Polsce ranking restauracji

Cena: 1.00 PLN
 
 

Jedyny w Polsce ranking restauracji

Od wielu lat dużo podróżuję. Nieodzownym elementem każdego wyjazdu jest wizyta w restauracji czy kawiarni. I siłą rzeczy, będąc w danym lokalu porównuję go do innych, w których już byłam.
Ranking jest subiektywną próbą "sklasyfikowania" tych najlepszych lokali i tych, które podczas mojej wizyty nie wypadły najlepiej, bo np. „kucharz miał gorszy dzień”. No cóż, ale w tej profesji zawsze trzeba być na 100%.
W rankingu może znaleźć się każda restauracja, bar lub kawiarnia. Jeśli oczywiście je odwiedzę.
Najwyższą notę, jaką w rankingu może otrzymać lokal gastronomiczny to 10 punktów. Biorę pod uwagę głównie podany posiłek (80% wagi oceny), później obsługę, wystrój lokalu oraz czystość.

Ranking składa się z dwóch części: bieżącej (wpisy do 2 lat od odwiedzenia lokalu) i archiwalne (powyżej dwóch lat).

Mam nadzieję, że ranking będzie pomocny nie tylko moim rodakom, ale także turystom zagranicznym, dla których opisuję nasz piękny kraj: „Poznaj Polskę i jej sąsiadów z Polą Neis” (www.polaneis.pl / www.beautifulpoland.eu).

Drogi Czytelniku. I Ty możesz mieć wpływ na ranking. Wystarczy, że prześlesz swoją opinię o lokalu z listy rankingowej. Duża liczba pozytywnych opinii podniesie liczbę przyznanych punktów i przeciwnie, ocena może zostać obniżona wskutek znaczącej liczby opinii negatywnych.
Prześlij opinię: polaneis@polaneis.pl
Pola Neis

Pola Neis

Lokalizacja:
Łódzkie, Łódź
Dodano: 12.05.2017
ID ogłoszenia: 1200023 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 346 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne wyszukania